نصاب پکیج | نصب پکیج دیواری خیلی حرفه ای

نصاب پکیج | نصب پکیج دیواری خیلی حرفه ای

با فرا رسیدن فصل سرما، یا هنگام تغییر دکوراسیون، یکی از مهمترین بخش های خانه که افراد به فکر تغییر  آن هستند، سیستم گرمایشی خانه است. در سال های اخیر، سیستم های گرمایشی و سرمایشی منازل، پیشرفت چشم گیری داشته است.

پکیج های جدید، توانسته اند جایگزین موتور خانه های قدیمی و دست و پاگیر باشند. یکی از مهمترین نکاتی که تمایز بزرگ بین پکیج ها و موتور خانه ها را مشخص می کند، پیدا کردن نصاب پکیج به صورت حرفه ای در مقایسه با فرایند نصب و تعمیرات موتور خانه است. در ادامه با فرایند نصب پکیج دیواری و مشخصات نصاب پکیج ماهر آشنا خواهیم شد.

برای ثبت درخواست خود می توانید با شماره های نمایندگی تماس گرفته و یا فرم ثبت درخواست را تکمیل کرده که در اسرع وقت تیم تهران سرویس هماهنگی لازم را انجام خواهد داد

ما آچار فرانسه نیستیم،تخصص ما کولر گازی و پکیج است※

  پیشنهاد شگفت انگیز نصب پکیج فقط برای امروز!

  نصاب پکیج | نصب پکیج دیواری خیلی حرفه ای

  نصاب پکیج کیست؟!

  نخستین سوالی که ممکن است برای شما پیش بیاید، این است که نصاب پکیج کیست؟ یک نصاب ماهر چه ویژگی هایی دارد؟ یکی از مهمترین مراحل استفاده از پکیج های دیواری موجود در بازار و راه اندازی آنها، نصب اولیه دستگاه است.

  در صورتی که فرایند نصب، به درستی و اصولی انجام نشود، می تواند عملکرد دستگاه شما را به طور کامل تحت الشعاع قرار داده و تجربه ای بسیار خوب و یا بد را از پکیج خریداری شده به همراه داشته باشد. بنابراین انتخاب فردی با مهارت کافی و تجربه لازم در این زمینه، برا نصب پکیج از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بنابراین لازم است تا اکیدا از افراد بدون آگاهی و یا نصب شخصی پکیج، بپرهیزید.

  چرا باید سیستم گرمایشی خود را تعویض کنید؟

  چرا سیستم گرمایشی نیاز به تغییر و یا تعویض پیدا می کند؟ گاهی مشاهده می شود که دستگاه گرمایشی، مانند آب گرم کن از کارایی لازم برخوردار نیست. در این مواقع ممکن است به تعمیرکارپکیج نیز مراجعه کنید و به این نتیجه برسید که دستگاه ایراد عملکردی ندارد، تنها طول عمر آن به پایان رسیده و دیگر کارایی گذشته را نخواهد داشت.

  این اتفاق ممکن است حتی برای دستگاه های جدید که طول عمر بالایی ندارند نیز رخ دهد و نتوانید از آن به درستی استفاده کنید. پس در این نتیجه باید عوض کردن سیستم گرمایشی پکیج خود را در هنگام خرابی جدی بگیرید تا مشکلات برای خود و خانواده خود ایجاد نکنید زیرا که سیستم گرمایشی خانه امروزه جزء واجبات برای هر خانواده می‌باشد.

  پکیج

  در ادامه به چند نمونه از دلایلی که ممکن است شما را به فکر تعویض سیستم گرمایشی خود با یک پکیج دیواری بیاندازد، اشاره خواهیم کرد.

  عوامل تاثیرگذار بر هزینه نصب پکیج چقدر است؟!

  قطعا نمی‌توان مقدار ثابت یا معینی برای هزینه‌ ای که نصاب پکیج ، از شما در ازای کار خود دریافت میکند ، مشخص کرد. عوامل مختلفی در اجرت نصب ، تاثیر گذارند. مهمترین و ابتدایی ترین فاکتور ، برند پکیج شماست. هر پکیج با توجه به برند مختلف و قطعاتی که دارد قیمت نصب را مشخص میکند.

  دومین عامل تاثیر گذار می‌تواند متریال لوله کشی در ساختمان و همچنین مقدار پیچیدگی ‌آن باشد.

  اگر به تازگی قصد نصب پکیج جدید را دارید ، برای راحتی کار ، از نصاب پکیج بخواهید که لوله کشی (روکار) را انجام دهد.

  قیمت لوله کشی (روکار) با (توکار) متفاوت بوده ، به طوری که دستمزد نصاب پکیج و هر نوع تجهیزات و قطعاتی که روی پکیج نصب میکند به هزینه نصب پکیج میشود. با ما همراه باشید…

  همچنین می‌توانید پی دی اف تعمیر تخصصی پکیج دیواری را دانلود کنید

  پی‌‌ دی اف

  برای دانلود پی دی اف روی عکس کلیک کنید

  بازار کار نصاب پکیج:

  بازار کار نصاب پکیج و درآمد بالای نصب پکیج امروزه در ایران بسیار ، با محبوبیت بالایی برخوردار شده که باعث شده بسیاری از جوانان به سمت این شغل روی بیاورند.

  داشتن یه شغل خوب در جامعه ، برای هر فرد تبدیل به یک مسئله بزرگ شده که خوشبختانه ، امروزه مشاغل تعمیر پکیج و نصاب پکیج ، بسیار در بین جوانان رونق پیدا کرده است.

  شغل تعمیر و یا نصب پکیج ، به تخصص و تجربه کاری بالایی نیاز دارد که خوشبختانه مجموعه تهران سرویس با تجربه کاری نیم قرن توانسته ، اطلاعات زیادی در زمینه تعمیر و نصب پکیج جمع آوری کند ، که به صورت یک دوره آموزشی در سایت برای شما عزیزان قرار داده‌ایم تا تمامی فوت و فن های پکیج را یاد گرفته و به خوبی شغل نصاب پکیج را با تخصص کافی پیش ببرید.

  پکیج های مورد تایید نصاب پکیج:

  به طور دقیق نمی‌توان گفت ، که چه نوع پکیجی ، مناسب محل زندگی‌تان می‌باشد، ابتدا باید نصاب پکیج با مراجعه به محل زندگی شما و بررسی دقیق ساختمان و رعایت استاندارد ها ، بهترین مشاوره را در زمینه نصب پکیج به شما عزیزان بدهد. نصاب پکیج تهران سرویس ، با تجربه کاری بالا ، بهترین پکیج را برای ساختمان شما انتخاب می‌کند.

  محل نصب پکیج توسط نصاب پکیج

  برای نصب پکیج ابتدا باید محل دقیق پکیج با در نظر گرفتن استاندارد ها توسط نصاب پکیج مشخص شود و پکیج به درستی نصب شود. مجموعه تهران سرویس این کار را به صورت کاملا حرفه ای در کمترین زمان ممکن انجام میدهد.

  مهمترین ویژگی هایی که یک نصاب پکیج باید در نصب پکیج در نظر بگیرد:

  • محل نصب باید دارای دودکش باشد.
  • فضای نصب پکیج، مساحت کافی داشته باشد.
  • از نصب پکیج در مکان های خطرخیز جدا خودداری کند.
  • به صورت دقیق باید قطعات پکیج را نصب کند تا پکیج بعدا با مشکل مواجه نشود.

  دستگاه گرمایشی شما، مانند آبگرمکن بیش از 10-15 سال دارد

  هر وسیله ای، اعم از وسایل خانه، یک عمر مفید دارد. در صورت تجاوز از این عمر مفید، ممکن است دستگاه مثل گذشته سالم باشد اما عملکردی همچون قبل نداشته باشد. با بالا رفتن سن وسیله گرمایشی بیش از 10 سال، این زنگ خطر به صدا در خواهد آمد که دستگاه نیاز به تغییر و تعویض دارد. در این صورت شما می توانید دستگاه خود را با یک پکیج دیواری مناسب جایگزین کنید. بالا رفتن این سن تا 15 سال، این امر را به امری حتمی تبدیل می کند.

  کارآمدی در مصرف انرژی

  همانطور که مشخص است، دستگاه های قدیمی تر، برای مصرف انرژی بهینه طراحی نشده اند. در دنیای امروز، و با توجه به بالا رفتن میزان استفاده از انرژی صرفه جویی و کارآمدی دستگاه ها در مصرف انرژی، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به همین خاطر، بسیاری از افراد در صدد جایگزین کردن این دستگاه ها، با دستگاه های جدیدتر و مصرف پایینتر هستند. این کار از نظر اقتصادی نیز می تواند به صرفه تر باشد.

  هزینه تعمیر پکیج بیشتر از هزینه تعویض است

  با خراب شدن دستگاه های قدیمی، امکان تعمیر پکیج و درست کردن دستگاه وجود دارد که طبیعی نیز هست. اما در بسیاری از اوقات، با بالا رفتن سن دستگاه، هزینه ای که برای سرویس پکیج و تهمیرات پی در پی می پردازید، می تواند خیلی بیشتر از هزینه یک بار تعویض دستگاه باشد. علاوه بر این، شما با دستگاه جدید، بهره وری بالا تری خواهید داشت که با دستگاه قدیمی هرگز نداشته اید. پیشنهاد تهران سرویس به شما عزیزان این می‌باشد که در این مواقع که پکیج به خرج زیادی می‌افتد حتما آن را تعویض کنید و از دستگاه جدیدی استفاده کنید تا خرج‌های بیهوده برای دستگاه خود نکنید.

  خوشبختانه تهران سرویس برای شما عزیزان خدمات نصب پکیج را انجام می‌دهد و نصاب پکیج این امر را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام می‌دهد. در نطر داشته باشید که نصب دستگاه پکیج به حرفه بسیار زیادی نیاز دارد که در صورت نداشتن تجربه کافی باعث بروز خرابی های زیادی می‌شود که گاهی این مشکلات قابل جبران نیست.

  همچنین می‌توانید پی دی اف هزینه تعمیر پکیج بیشتر از هزینه تعویض است را دانلود کنید

  پی‌‌ دی اف

  برای دانلود پی دی اف روی عکس کلیک کنید

  نصاب پکیج

  شاید این مقالات برایتان مفید باشد:

  نصاب پکیج | نصب پکیج دیواری خیلی حرفه ای

  بالارفتن ارزش ملک و خانه

  تاثیر تعویض دستگاه های گرمایشی و استفاده از پکیج های دیواری در منزل بر روی ارزش ملک را نمی توان نادیده گرفت. امروزه در ایران، با بالا رفتن قیمت خانه و املاک، بسیاری از افراد که به فکر تغییر و یا تعویض خانه خود هستند، به دنبال تعویض دستگاه گرمایشی خود و نصب پکیج دیواری هستند. چرا که این کار، ارزش و همچنین نمای داخلی خانه را به شدت بالا خواهد برد و بعد ها می توانید آن را به قیمت بالاتر از اکنون به فروش برسانید. این دلیلی است که بسیاری از افراد، از پکیج های دیواری برای خانه ای استفاده می کنند که خود قصد زندگی در آن را ندارند.

  ویژگی های نصاب پکیج حرفه ای

  یک نصاب حرفه ای پکیج، باید در کار خود خبره باشد، مهارت های لازم برای انجام این کار را فرا گرفته و بتواند کار خود را به طور کامل و به درستی انجام دهد.

  1. از جمله مهارت های لازم برای این کار، می توان به لوله کشی اشاره کرد. لازم است تا یک نصاب پکیج حرفه ای و کار بلد، به طور کامل فرایند لوله کشی را آموخته و توانایی انجام آن را هم برای آب گرم و هم برای آب سرد داشته باشد.
  2. مهارت های لازم دیگر برای انجام این کار، تسلط به برق کاری و استفاده درست از آن است. این کار را می توان جزو مشاغل مهم و پر خطر به شمار آورد، لذا یادگیری صحیح آن، برای حفظ سلامتی نصاب بسیار مهم است.
  3. برای دیگر مهارت های لازم برای انجام این کار، می توان به رسوب گیری دستگاه، عیب یابی، پیش بینی ها و محاسبات مورد نیاز برای انتخاب و نصب دودکش در جایگاه مناسب و به روش صحیح، فلزکاری و جوشکاری برای بخش هایی از دستگاه که به این فرایند نیاز دارند. هواگیری دستگاه و … اشاره کرد. عدم یادگیری هر یک از این مهارت ها، می تواند باعث شود تا فرق بین یک نصاب ماهر و یک فرد عادی را متوجه شوید. برخی از این ویژگی ها، ممکن است به چشم نیاید، اما بخش عمده ای از کار را به عهده داشته باشد که عدم انجام درست آن، عملکرد درست دستگاه را تحت تاثیر قرار می دهد و یا ممکن است اصلا راه اندازی نشود.

  وظایف نصاب پکیج چیست؟

  حال که با مهارت های لازم و مورد نیاز برای یک نصاب پکیج حرفه ای آشنا شدیم، این سوال پیش می آید که چه وظایفی را باید از نصاب پکیج خود انتظار داشته باشم؟ حیطه کاری نصاب پکیج تا کجاست؟

  1. یک نصاب پکیج، با آگاهی از مهارت هایی که در  بخش قبل ذکر شد، باید کار هایی را انجام دهد تا فرایند نصب پکیج دیواری به اتمام برسد.
  2. شروع فعالیت های نصاب پکیج حرفه ای، با مشاوره خرید خود پکیج و همچنین ابزارها و قطعات شروع می شود. نصاب باید با توجه به متراژ نوع خانه و شرایط محیطی، بهترین دستگاه را پیشنهاد داده و سپس با توجه به نوع دستگاه، تجهیزات مورد نیاز را لیست کرده و یا تهیه کند.
  3. پس از تهیه، لازم است بهترین مکان نصب دستگاه مشخص شده و با توجه به مقاومت ساختمان، شرایط دودکش و سایر عوامل موثر، محل نصب را علامت گذاری کند.
  4. لوله کشی های آب سرد و گرم را انجام داده و مسیر ورود و خروج آب را مشخص کند. لوله کشی آب باید به صورت کاملا ایمن و صحیح انجام شود.
  5. ورودی گاز دستگاه پکیج دیواری را لازم است نصاب پکیج، به گاز شهری متصل کند.
  6. برق کشی های لازم دستگاه، باید به صورت کاملا ایمن و صحیح انجام شود. این بخش ممکن است در صورت انجام نادرست، خسارات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.
  7. در انتها نیز دودکش دستگاه باید با توجه به استاندارد ها و قوانین خاص خود، نصب شده و دستگاه به آن متصل گردد.

  با انجام این قسمت، می توان گفت کار نصب پکیج دیواری تقریبا تمام شده و پس از کنترل نهایی می توان آن را از نظر عملکرد دستگاه چک کرد. در صورت عملکرد درست، آن را استفاده و در صورت وجود مشکل در هر بخشی، نصاب پکیج آن را رفع خواهد کرد.

  نصاب پکیج | نصب پکیج دیواری خیلی حرفه ای

  کلام آخر

  با توجه به نکاتی که در بخش های قبل گفته شد، فرایند نصب پکیج نیازمند متخصص و دقتی بسیار بالا است که شامل چندین مرحله و بخش است. نصاب پکیجی که در هر یک از این بخش ها نتواند عملکرد مناسبی را به اجرا بگذارد ممکن است خسارت های عمده ای را به دستگاه و کارفرما وارد کند.

  اگرچه که ممکن است شما نیز از دستمزد بالای این کار شنیده باشید. واقعا هم اینطور است و بازار کار این رشته روز به روز پر رنگ تر و پر طرفدار تر می شود. اما تخصص مهمترین نکته برای انجام این کار است. شما می توانید با دریافت دوره آموزش نصب پکیج دیواری تهران سرویس و توجه دقیق به آنها، به یکی از ماهر ترین نصاب های پکیج تبدیل شوید.

  اما در صورتی که این تخصص را نداشته و تا کنون کار نصب پکیج را انجام نداده اید، هرگز دست به این کار نزده و از یک نصاب پکیج ماهر و زبده کمک بگیرید. مطمئن باشید عملکرد درست دستگاه و جلوگیری از وارد شدن خسارت به دستگاه، پر هزینه ای که ممکن است برای نصاب پکیج بپردازید، ارجحیت خواهد داشت. این هزینه ها حتی ممکن است شامل هزینه های جانی ناشی از عدم آگاهی از فرایند نصب نیز باشد.

  برخی از مطالب این سایت برگرفته از مرجع معتبر IOPSCIENCE می‌باشد.

  مطالب بیشتر:

  6 Comments

  1. محمدحسین گفت:

   سلام پکیج های آموزشتون پکیجتون چه قیمته؟

  2. Amirali گفت:

   سلام و عرض ادب من پکیج مرکوری مدل مگاپلاس 24d دارم. مشکلش اینه که دمای اب مصرفی و شوفاژها بالاتر از 30 درجه نمیره. خیلی سر این موضوع داره اذیتم میکنه لطفا راهنماییم کنید.

   • FoxSeo-Ad گفت:

    سلام عرض ادب و وقت بخیر دارم خدمت شما دوست عزیز ، احتمالا پکیج شما دارای رسوب شده و باید خیلی زود براتون افراد متخصص رو بفرستیم در محل تا سریعا مشکلتون رو حل کنیم ، حتما با شماره های 09120780693 – 09393443409 تماس بگیرید

  3. ایلیا گفت:

   سلام وقتتون بخیر ما یک پکیج بوتان داریم که یه مدتی هست که به مشکل خورده و نشتی میده، این رو چه پیشنهاد میدید ؟

   • FoxSeo-Ad گفت:

    سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیزم ، در صورت رخ دادن این مشکل حتما باید خدمات تعمیر پکیج صورت بگیره و باید براتون خیلی زود نیرو از طرف شرکت بفرستیم ، لطفا با شماره های 09120780693 – 09393443409 در تماس باشید??

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *