دوره آموزش نصب پکیج (آموزش نصب پکیج)

دوره آموزش نصب پکیج (آموزش نصب پکیج)

ورود به بازار کارهای فنی و کاربردی امروزه مورد علاقه بسیاری از افراد جویای کار است. کارهایی نظیر تعمیرات لوازم خانگی، از هر دسته ای، می تواند منبع درآمد خود و مناسبی برای تمامی اقشار جامعه، مخصوصا افرادی که اخیرا قصد ورود به بازار کار و کسب درآمد را دارند.

از جمله کار های فنی که بسیار پرکاربرد و البته درآمد زا است ، تعمیر پکیج و نصاب پکیج است. شما می توانید با در اختیار داشتن یک دوره آموزش نصب پکیج، به طور کامل فوت و فن های این حرفه آشنا شده و به راحتی، کسب و کار خود را بدون نیاز به هزینه اولیه بالا، را تشکیل دهید.

 

پیشنهاد شگفت انگیز دوره خصوصی آموزش نصب پکیج فقط برای امروز!

09393443409

قیمت پکیج های تهران سرویس را می‌توانید در جدول زیر مشاهده کنید.

 قیمت سرویس و تعمیر اسپیلت

 از 150 تا 500 تومان

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 نصاب اسپیلت

از 250 تا 550 تومان

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 سرویس پکیج

از 150 تا 450 تومان

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 تعمیر پکیج

از  150 تا 350 تومان

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 نصاب پکیج

از 230 تا 400 تومان

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

دوره آموزش نصب و تعمیر اسپیلت

حدود 2 میلیون تومان

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

دوره آموزش نصب پکیج (آموزش نصب پکیج)

چرا دوره آموزش نصب پکیج؟!

شاید نخستین سوالی که ذهن شما را درگریر کرده است، این باشد که بین این همه کار های فنی و تعمیر و نصب لوازم خانگی، چرا پکیج؟

به طور قطع امروزه پکیج ها را در انواع مختلفی می توان یافت. اما در مقابل، نیرو متخصص که به طور ویژه این کار را انجام دهد بسیار سخت یافت می شود و بسیاری از تعمیرکاران پکیج متاسفانه به دلیل نداشتن تجربه باعث می‌شوند که آسیب های جدی به پکیج وارد شود و موجب افزایش هزینه شود.

بنابراین در صورت کسب مهارت کافی و آموزش مناسب در این زمینه، می توانید کار خود را رونق بخشیده و به عنوان یک منبع درآمد قوی به آن نگاه کنید و نیازی به کار های دیگر نداشته باشید.

این دوره را می توان یکی از پر طرفدار ترین دوره های آموزشی نامید چرا که در صورت استفاده، شما می توانید با اندک سرمایه، به یکی از متخصصین این حوزه تبدیل شده و رقبا را کنار بزنید. دوره آموزش تعمیرات پکیج یکی از بهترین و کامل ترین دوره های ایران میباشد! که شما عزیزان را در زمینه نصب، سرویس و تعمیر پکیج، خبره می‌کند… در ادامه با این دوره آشنا خواهیم شد.

با دیدن دوره آموزش نصب پکیج چه خواهید آموخت

دوره آموزش نصب پکیج، یکی از کامل ترین دوره ها در این زمینه برای یادگیری علاقمندان خواهد بود. با دریافت و استفاده از این دوره، شما خواهید توانست به طور کامل، صفر تا صد فرایند نصب انواع پکیج را شخصا انجام دهید. تفاوتی نمی کند که برند پکیج مورد استفاده چیست و یا حتی ایرانیست یا خارجی، بلکه شما با ساز و کار و مراحل کلی این کار آشنا شده و سپس اقدام به نصب پکیج دلخواه خود کنید.

دوره آموزش نصب پکیج (آموزش نصب پکیج)

تفاوت دوره نصب پکیج آنلاین با آموزشگاه ها

احتمالا شما می توانید آموزشگاه های متعددی را بیابید که آموزش نصب پکیج را به صورت حضوری برگزار می کنند. اما مزیت دوره های آموزشی تهران سرویس، این است که شما کامل ترین دوره آموزش نصب پکیج را با سرفصل های مورد نیاز، به صورت مجازی و ویدیویی دریافت خواهید کرد. در این صورت، شما می توانید هنگام نیاز خود، به ویدیو ها مراجعه کرده و از ابتدا آنها را مشاهده و رفع اشکال کنید.

همچنین میتوانید به بخش دوره آموزش نصب و تعمیر اسپیلت هم مراجعه کنید.

سرمایه مورد نیاز برای نصب پکیج چقدر است؟!

تمامی کار های فنی، و تقریبا هر شغل آزادی، نیاز به مقداری سرمایه اولیه دارد. بسته به این که چه حوزه ای را برای انجام کار خود انتخاب کنید، این سرمایه اولیه دچار تغییر خواهد شد. سرمایه شما در چند بخش صرف خواهد شد که در ادامه به آنها می پردازیم:

هزینه آموزش:

بدون شک، مهمترین قسمت از سرمایه شما، می بایست صرف یادگیری انجام کار بشود. تا زمانی که شما در حیطه کاری خود، دارای تخصص کامل نباشید، نمی توانید کار خود را شروع کرده و به نحو احسن آن را انجام دهید. بنابراین، باید ابتدا سرمایه ای جهت خرید دوره آموزش نصب پکیج کنار بگذارید. اگرچه که طبق عقیده بسیاری از افراد، آموزش هزینه نیست و سرمایه گذاری است چراکه هزینه صرف شده برای آن، همراه با سود بالایی به شما باز خواهد گشت.

دوره آموزش تعمیرات پکیج

هزینه ابزار:

پس از فراگرفتن دانش مورد نیاز در انجام کار و شرکت در دوره آموزش نصب پکیج ، لازم است تا ابزار های اولیه برای انجام کار را تهیه کنید تا بتوانید کار خود را آغاز کنید.

بخشی از ابزار های مورد نیاز برای نصب پکیج به شرح زیر است:

برای باز و بسته کردن اتصالات و پیچ ها، نیاز به انبر، آچار تخت، پیچ گوشی های دو سو و چهار سو در سایز های مختلف، آچار فرانسه در دو سایز و… نیاز خواهید داشت

 1. آچار لوله گیر: زمانی استفاده می شود که نیاز به اتصال لوله های فلزی موجود در پکیج دارید. برای باز و بسته کردن این لوله ها به آچار لوله گیر نیاز است.
 2. گیج تنظیم باد، تلمبه و…: تنظیم فشار باد پکیج و باد زدن بخش های مورد نیاز از پکیج، این دستگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند.
 3. انبردست، سیم چین و انبر قفلی: از این دستگاه ها، برای نگهداری اجسام قطعات، بستن شیر ها و قطع کردن سیم ها و …. استفاده می شود.
 4. فازمتر: از این وسیله عمدتا برای تشخیص فاز و نول برق استفاده می شود، اما می توان جایگزین پیچ گوشی معمولی نیز باشد.

این ابزارها، بخشی از ابزارهای مورد نیاز در دوره آموزش نصب پکیج مورد استفاده قرار می گیرد.

در این دوره های آموزشی، سایر ابزار های مورد نیاز برای انجام کار نیز معرفی و توضیح داده خواهد شد.

همچنین می‌توانید پی دی اف سرمایه مورد نیاز برای نصب پکیج چقدر است؟! را دانلود کنید

پی‌‌ دی اف

برای دانلود پی دی اف روی عکس کلیک کنید

دوره آموزش نصب پکیج (آموزش نصب پکیج)

هزینه تبلیغات

لازم است شما برای شروع و گسترش کار خود، بخشی از سرمایه خود را صرف تبلیغات کنید تا افراد با کار شما آشنا شده و برای شما جذب مشتری به همراه داشته باشد.

بازار کار و درآمد تعمیرکار پکیج و نصاب پکیج

با توجه به نکاتی که در بخش های قبل بیان شد، متخصصین این حوزه، تعداد زیادی نیستند. بنابراین نیاز به متخصص کار بلد همچنان در این بخش حس می شود. شما می توانید با فرا گرفتن این دوره ها، به سطحی از تخصص برسید که درآمد خوبی را از این راه کسب کنید. با کمی خلاقیت در نحوه کسب و کار، مشاهده خواهید کرد که از جمله بهترین راه های کسب درآمد، همین راه پیش روی شماست.

با شرکت در این دوره، قادر به انجام چه کارهایی خواهید بود؟

دوره آموزش نصب پکیج، شما را به صور کامل تا ورود به بازار کار این بخش راهنمایی می کند. در صورتی که این دوره ها را با موفقیت و به طور کامل سپری کنید، قادر خواهید بود بر کل سیستم لوله گشی پکیج ها تسلط داشته و بخش هایی از آن را که به فرآیند نصب و سرویس پکیج مرتبط هستند انجام دهید.

انواع تجهیزات مورد نیاز در فرایند نصب و راه اندازی پکیچ را خواهید شناخت و به طور کامل بر استاندارد های نصب این دستگاه ها مسلط خواهید شد. با شستشوی سیکل مدار و مبدل های پکیج آشنا شده و قادر خواهید بود آن را انجام دهید. علاوه بر آن شما با نصب هر نوع از پکیج های موجود در بازار، اعم از تک مبدله و دو مبدله آشنا شده و آنها را به صورت کامل می آموزید.

نکات مهم برای شرکت در دوره آموزش نصب پکیج

 • اولین نکته برای ورود به این بخش، علاقه است. برای انجام هر کاری، علاقه شما مهمترین محرک انجام کار است. در صورتی که به کار های فنی و تعمیراتی علاقه خاصی نداشته باشید، نمی توانید کار را ادامه دهید.
 • دوم سرمایه: اگرچه که همانطور که ذکر شد، برای ورود به این بخش هزینه بسیار ناچیزی لازم است، اما باید همان هزینه ناچیز را صرف محصولات با کیفیت کنید. دوره آموزش نصب پکیج نامعتبر می تواند شما را در مسیر شکست قرار دهد چرا که آموخته های شما، هرگز قابل اعتماد نخواهد بود. این اتفاق برای ابزار بی کیفیت نیز رخ می دهد و در صورت انتخاب نادرست، مجدد مجبور به هزینه خواهید شد.
 • سوم دقت: با رعایت شرط های بالا، لازم است تا شما در انجام کارهای خود، دقت لازم را داشته باشید. در صورت فراموش کردن این رکن، اگرچه شما نصاب کار بلدی هستید که از ابزار های خود استفاده می کند، اما کار شما نتیجه خوبی به همراه نخواهد داشت و بعضا باعث ضرر و زیاد مالی و یا حتی جانی خواهد شد.

همچنین می‌توانید پی دی اف نکات مهم برای شرکت در دوره آموزش نصب پکیج را دانلود کنید

پی‌‌ دی اف

برای دانلود پی دی اف روی عکس کلیک کنید

مراحل نصب پکیج

به طور خلاصه، مراحل نصب پکیج به صورت زیر است:

 1. انتخاب دستگاه: لازم است تا شما با توجه به شرایط آب و هوایی و همچنین نوع ساختمان، دستگاه مورد نیاز خود را انتخاب کنید
 2. محل نصب: بعد از انتخاب دستگاه، محل نصب را با توجه به شرایط انتخاب کنید. این محل باید تراز، نزدیک به دودکش و دور از رطوبت باشد.
 3. دودکش مناسب: حتما در انتخاب دودکش مناسب، از نظر نوع، بدنه، ارتفاع، مکش، کلاهک و … دقت کنید. چرا که عدم انتخاب دودکش مناسب، خطرات جبران ناپذیری به همراه خواهد داشت. نصب براکت یا بدنه، در محل انتخاب شده، بدنه دستگاه را نصب کنید.

کلام آخر

با توجه به مواردی که تا کنون ذکر شد، نصب پکیج فرایندی کاملا تخصصی و نیازمند دانش و تجربه است. شما می توانید برای شروع به حرکت در این مسیر، از دوره آموزش نصب پکیج استفاده کرده و گام به گام در تبدیل شدن به یک متخصص در این حوزه پیش بروید.

با رعایت نکاتی که در بالا گفته شد، شما می توانید به راحتی و با کمی تلاش، به درآمد مناسبی در این حوزه رسیده و کم کم کار خود را گسترش دهید. البته توجه داشته باشید، برداشتن اولین قدم و انتخاب بهترین ها، از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود. امید است این مقاله، راه انجام این کار را نشان داده باشد.

4 Comments

 1. مصطفی مرتضایی گفت:

  تشکر میکنم بابت تمامی مطالب با ارزش و خوبی که در اختیار مردم قرار میدید?

 2. arshia گفت:

  Dore haton kheyli ba keyfiat va karbordi bood merci

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *