سرویس پکیج (قیمت سرویس پکیج برند های مختلف)

سرویس پکیج (قیمت سرویس پکیج برند های مختلف)

محتوا نمایش

یکی از مهمترین فرایند های استفاده از وسایلی همچون پکیج، رسیدگی و سرویس دائمی آنهاست. بسیاری از افراد تصور می کنند وسایل تنها در صورت خرابی کامل، نیاز به تعمیر دارند. در حالی که فرایند خراب شدن یک دستگاه، فرایند تدریجی بوده و به مرور این اتفاق رخ می دهد. از مهمترین اقدامات برای جلوگیری از خراب شدن دستگاه، سرویس پکیج و بررسی دوره ای آن است تا از بروز اتفاقات جدی تر جلوگیری شود.

برای ثبت درخواست خود می توانید با شماره های نمایندگی تماس گرفته و یا فرم ثبت درخواست را تکمیل کرده که در اسرع وقت تیم تهران سرویس هماهنگی لازم را انجام خواهد داد

ما آچار فرانسه نیستیم،تخصص ما کولر گازی و پکیج است※

  پیشنهاد شگفت انگیز سرویس پکیج فقط برای امروز!

  سرویس پکیج

  مزایای سرویس پکیج

  اگر شما با یک تعمیرکار پکیج در ارتباط باشید، متوجه خواهید شد که سرویس انواع پکیج، مزایای خاص خود را دارد. به طور قطع، پیشگیری از بروز اتفاقات، بسیار به صرفه تر و مفید تر از رفع مشکل به وجود آمده خواهد بود. در صورت انجام این کار به صورت دوره ای و مداوم، توسط تعمیرکار های متخصص در این حوزه، از مزایای زیر برخوردار خواهید شد.

  سرویس پکیج یک امر بسیار ضروریست ، که نقش موثری در طول عمر پکیج دارد. حال شاید سوال شما این باشد که سرویس پکیج چه کمکی به ما می‌کند؟ در ادامه با ما همراه باشید.

  نکته :سرویس پکیج باعث تقویت عملکرد و راندمان بالاتر دستگاه می‌شود.

  در پروسه سرویس پکیج توسط تیم تهران سرویس ، ابتدا سرویسکار پیکج با چک کردن قطعات دستگاه ، خرابی را شناسایی و سرویس را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد.

  با خدمات سرویس پکیج ، پکیج شما به طور کامل رسوب گیری و به ویژه در فصل سرد زمستان که به شدت نیاز به پکیج بیشتر می‌شود به راحتی می‌توان از آن بدون هیچ مشکلی استفاده کرد.

  با توجه به مواردی که گفته شد ، می‌بینید که سرویس پکیج بسیار امری ضرروی ، اقتصادی و به صرفه برای سلامت دستگاه و برای خانواده خود می‌باشد.

  قیمت سرویس پکیج ، پایین تر از تعمیر اساسی!

  به طور قطع، یکی از مهمترین مزایای سرویس پکیج، قیمت سرویس پکیج نسبت به تعمیر پکیج در هنگام خرابی های کلی است. بدون شک این اختلاف هزینه در شرایط اقتصادی اخیر، برای بسیاری از افراد، بسیار حائز اهمیت خواهد بود و نمی توان آن را نادیده گرفت.

  سرویس پکیج چه زمانی باید صورت بگیرد؟

  شاید برایتان سوال پیش آمده که سرویس پکیج در چه زمانی باید صورت بگیرد؟ در ادامه به جواب این سوال میپردازیم.

  • به طور کلی بهتر است هرچند ماه یکبار به صورت چشمی پکیج خود را مورد بررسی قرار دهید اگر شاهد مشکلاتی در پکیج بودید باید سریعا با یک متخصص سرویس پکیج تماس بگیرید که مشکل را برطرف و پکیج شما را رسوب زدایی کند.
  • بهترین زمان برای سرویس پکیج 6 ماه یکبار می‌باشد. این مدت زمان معمولا برای پکیج هایی که تازه خریداری شده و یا نصب شده‌اند می‌باشد. مدت زمان سرویس پکیج های کارکرده هر یک سال یکبار می‌باشد. بهتر است قبل از تغییرات فصل ، هنگام تغییر عملکرد پکیج از حالت تابستانی به زمستانی و بلعکس ، سرویس پکیج دیواری را انجام دهید.
  • سرویس دوره‌ای پکیج شامل چک کردن قطعات داخلی پکیج بوده که در صورت مشاهده نشتی یا خرابی باید سریعا مراحل سرویس پکیج صورت بگیرد.
  • در این دوره تمامی مغزی و اتصالات دستگاه به صورت کامل بررسی و عیوب آنها رفع می‌گردد.
  • اگر به تازگی پکیج خود را خریداری کرده باشید بعد از انجام سرویس کلی دستگاه ، باید زمان مشخصی را در ماه به سرویس دوره ای پکیج خود اختصاص دهید.

  نکته: در صورت وجود املاح در آب ، رسوب در لوله های رادیاتور و قطعات ؛ علائمی در پکیج پدید می‌آید که در صورت مشاهده آن سریعا باید اقدام به رسوب زدایی کنید.

  همچنین می‌توانید پی دی اف سرویس پکیج چه زمانی باید صورت بگیرد؟ را دانلود کنید

  پی‌‌ دی اف

  برای دانلود پی دی اف روی عکس کلیک کنید

  سرویس پکیج چه زمانی باید صورت بگیرد؟

  سرویس پکیج چه زمانی باید صورت بگیرد؟

  خوشبختانه مجموعه تهران سرویس در این مورد میتواند به راحتی با کمترین هزینه و در کمترین زمان ممکن برای شما خدمات سرویس و تعمیر پکیج را به صورت تخصصی انجام دهد.

  انواع خدمات سرویس پکیج چیست؟!

  در ادامه برای شما عزیزان انواع خدمات سرویس پکیج را به طور خلاصه و کاربردی توضیح داده‌ ایم تا از آنها بهره ببرید:

  1.کنترل فشار آب:

  کنترل شیرهای آب یکی از مهمترین عوامل سرویس پکیج است ، به طوری که اگر فشار آب در پکیج کم یا زیاد باشد به مرور زمان باعث خرابی پکیج میشود.

  2.رسوب زدایی:

  دستگاه پکیج هر چند وقت یکبار احتیاج به رسوب زدایی دارد که با استفاده از رسوب گیرهای پلی فسفات و تهویه مناسب عمل رسوب زدایی انجام میشود.

  3.کنترل عملکرد مدار گرمایشی و بهداشتی:

  با بررسی دقیق باید از عملکرد مناسب این دو مدار مطمئن شد.

  4.آزاد کردن محور پمپ سیرکولاسیون:

  اگر این محور دچار گرفتگی شود باعث میشود گردش و پمپاژ کردن آب با مشکل روبرو شود به همین دلیل چک کردن این پمپ یکی از واجبات در سرویس پکیج است.

  همچنین می‌توانید پی دی اف انواع خدمات سرویس پکیج چیست؟! را دانلود کنید

  پی‌‌ دی اف

  برای دانلود پی دی اف روی عکس کلیک کنید

  قیمت سرویس پکیج

  5.تنظیم کردن شیر گاز:

  در ابتدا به این موضوع اشاره میکنیم که تنظیم کردن شیر گاز یک کار بسیار تخخصی است و نیاز به یک فرد خبره و متخصص دارد ، اگر این عمر درست صورت نگیرد باعث افزایش هزینه سرویس و تعمیر در پیکج شما میشود.

  نکته: همچنین میتوانید به کمک یک صافی مناسب برروی شیر گاز ، عمر مفید شیر را بالا ببرید.

  6.تنظیم حرارت پکیج:

  با کمک کلید های تنظیم حرارت و شیر ترموستاتیک که روی رادیاتور شوفاژ قرار دارد و با توجه به نیاز محیط ، حرارت دستگاه را میتوانید به تنظیم دلخواه برسانید تا دمای محیط بیش از اندازه گرم یا سرد نشود.

  7.کنترل عملکرد دودکش و یا فن دستگاه:

  اگر پکیج دیواری دارای فن باشد میبایست در ابتدا فن دستگاه را چک کرد ولی اگر دستگاه از دودکش استفاده میکند میتوان در ابتدا مسیر های دودکش را چک کرد تا گرفتگی نداشته باشد . این کار را میتوان به صورت کاملا ساده با پرتاب یک جسم کوچک داخل دودکش امتحان کرد. در صورت باز بودن دودکش ، جسم به راحتی از لوله عبور میکند .

  نکته: هر لوله دودکش ، مخصوص یک دستگاه پکیج میباشد و نباید لوله پیچ و خم زیادی داشته باشد.

  8.هواگیری دستگاه پکیچ:

  این بخش یکی از مهمترین بخش ها در سرویس پکیج می‌باشد ، که دارای ارزش و مزیت زیادی است. در ادامه به این موارد مهم می‌پردازیم :

  کاهش خطر نشتی آب ، بهبود راندمان گرمایشی سیستم ، کاهش سر و صدای دستگاه و در آخر کاهش مصرف و هزینه گاز.

  نکته : هواگیری را بهتر است هنگام گرم شدن رادیاتور انجام دهیم و در هنگام کار باید دقت داشته باشیم که آب شوفاژ به فردی که مشغول سرویس پکیج است آسیب نرساند.

  تمامی این کارها نیاز به تخصص و مهارت زیادی دارند که همکاران ما در مجموعه تهران سرویس با گذارندن دوره های تخصصی آماده خدمت رسانی در کمترین زمان ممکن و بیشترین بازدهی هستند.

  توجه داشته باشید که تمامی خدمات سرویس پکیج به بهترین شکل و نحو احسنت انجام می‌گیرید. امروزه متاسفانه بسیاری از سرویسکاران و تعمیرکاران، تجربه زیادی در این کار را ندارند. به همین دلیل باعث بروز خرابی های بیشتر و خسارات ناشی از وارد نبودن به این حرفه می‌شوند.

  اعتماد در این شغل حرف اول را می‌زند که خوشبختانه تیم تهران سرویس با بهترین خدمات در کمترین زمان ممکن و بهترین پشتیبانی موفق شده که بسیار از عزیزان را از این خدمات خوشنود سازد که این مورد باعث خوشحالی تیم ماست که شما عزیزان به ما اعتماد کنید. تا انتهای مطلب حتما با ما همراه باشید

  سرویس پکیج

  یافتن ایرادات پنهان

  حتی اگر شما ایرادی در پکیج خود نمی بینید، سرویس پکیج را جدی بگیرید. در طی این سرویس ها، می توانید ایرادات پنهان را یافته و از رخ داد آن جلوگیری کنید. این ایرادات، می تواند به صورت پنهانی کارایی کل دستگاه را مختل و منجر به اتفاقات جبران ناپذیر شود.

  سرویس پکیج

  بالا بردن طول عمر دستگاه

  در صورتی که به صورت مداوم نصاب پکیج دستگاه شما بررسی و از ایراداتی که ممکن است منجر به خرابی های بزرگ شود چک کند، می توانید طول عمر دستگاه را بالا ببرید. بدون شک خرید یک دستگاه جدید، بعد از مدت کوتاه، چالش ها و نگرانی های خاص خود را دارد و هیچ کس دوست ندارد در مدت کوتاهی مجبور به خرید مجدد دستگاه شود.

  جلوگیری از خرابی های بزرگ و صرفه جویی در زمان

  خرابی های بزرگ جدای از هزینه های بالا تر و عدم صرفه اقتصادی، مشکل دیگری نیز خواهند داشت. این که برای مدتی، دستگاه شما غیر قابل استفاده شده و چند روزی این دستگاه را نخوهید داشت. تصور کنید در شرایطی این اتفاق رخ دهد که شما بیش از وقت های دیگر به آن نیاز دارید، در ابن صورت خرابی دستگاه حتی چند روز هم غیر قابل تحمل خواهد بود.

  سرویس پکیج

  تخصص، اولین مشخصه برای سرویس انواع پکیج

  امروزه برند ها و شرکت های مختلف اقدام به تولید پکیج های گوناگون کرده اند. این پکیج ها هر یک ویژگی ها و قطعات خاص خود را دارند که سرویس انواع پکیج، با برند های مختلف نیاز به تجربه در تعمیر و سرویس است.

  تفاوتی نمی کند که پکیج مورد استفاده شما ایرانی است و یا از پکیج های خارجی استفاده می کنید. پکیج شما نوست و یا مدت طولانی است که آن را خریده و استفاده می کنید. تحت هر صورت، لازم است تا تعمیرکار شما اگاهی کاملی از تعمیر انواع پکیج داشته باشد تا نگرانی از بابت تجربه و تخصص نداشته باشید.

  عدم وجود این شرط، ممکن است باعث شود سرویس دوره ای، نه تنها مزیتی به دنبال نداشته باشد، بلکه نتیجه عکس نیز بدهد که بسیار نگران کننده خواهد بود. در صورت انتخاب متخصصین این حوزه، می توانید قیمت سرویس پکیج را نیز کاهش دهید چرا که نیاز به استفاده مجدد از تعمیرکار به ندرت رخ می دهد.

  شاید از این مقالات استفاده ببرید:

  قیمت سرویس پکیج

  سرویس انواع پکیج با برند های مختلف

  در حال حاضر برند های مختلفی از پکیج در بازار موجود است که بسته به هزینه و سلیقه، افراد آنها را خریداری می کنند. ما درباره ی مراحل سرویس پکیج اطلاعاتی برای شما عزیزان آماده کرده ایم که میتوانید در بخش مقالات آن را مشاهده کنید.

  پایینتر به برند های مختلف اشاره خواهیم کرد:

  سرویس پکیج اریستون

  پکیج اریستون، یک برند خارجی و تولید کشور ایتالیا است. این پکیج ها، کارایی بسیار مناسبی از خود نشان داده که تبدیل به یکی از محبوب ترین برند های خارجی مورد استفاده شده است. این برند، سابقه ای بیش از 80 سال در تولید این لوازم داشته و مدل های مختلفی از پکیج را روانه بازار کرده است.

  کم صدا بودن ، صفحه نمایش لمسی و مصرف پایین، از مهمترین ویژگی های این پکیج محسوب می شود. به دلیل ویژگی های خاص آن، نیازمند توانایی در کار با این دستگاه ها می باشد.

  سرویس انواع پکیج تولید شرکت بوتان

  بدون شک از پر طرفدار ترین برند های تولید لوازم خانگی، برند بوتان است. سالهاست این شرکت، با تولید انواع مختلفی از وسایل سرمایشی و گرمایشی ، در خانه ایرانی ها به چشم می خورد. قطعا کیفیت بالای این دستگاه ها را نمی توان نادیده گرفت. همین کیفیت باعث گسترش استفاده و حتی صادرات این وسایل به کشور های دیگر شد. این برند ابتدا کار خود را با ابگرمکن های دیواری و مخزنی آغاز کرد، اما اکنون یکی از بزرگترین شرکت ها در این زمینه به شمار می رود.

  سرویس پکیج ایران رادیاتور

  شرکت ایران رادیاتور نیز از نخستین شرکت هایی بود که دست به تولید این لوازم زد. تنوع بالای پکیج های تولید این شرکت، در کنار بازدهی بالای آن، باعث شده تا کاربران زیادی را به خود جذب کند. از طرفی دسترسی راحت تر به قطعات این لوازم تجربه بالای تعمیرکاران به دلیل مواجه شدن های مکرر با این دستگاه کار سرویس و تعمیر آن را نیز ساده تر کرده است.

  سروس پکیج شرکت لورچ

  پکیج های این شرکت در مدل های مختلف تولید می شوند و هر یک تحت نام های مختلفی به بازار ارائه می شوند که در قطعات و اتصالات بخش های مختلف با یکدیگر متفاوت هستند. برای تعمیر دستگاه های این برند، لازم است تا تعمیرکار و سرویس کار انواع پکیج های این شرکت آشنا شده و طرز کار و سرویس این دستگاه ها را بدانند.

  پکیج های شرکت بوش

  بدون شک نام این برند آلمانی را در لوازم خانگی شنیده اید. برند بوش ، یکی از قدرتمند ترین برند های تولید لوازم خانه می باشد که در زمینه تولید پکیج های خانگی نیز فعالیت دارد. استفاده از به روز ترین تکنولوژی های اروپا ، با تولیداتی با راندمان بالا و کیفیت عالی شده که محصولات این برند را می توان قدرتمند ترین پکیج های موجود در بازار دانست. قیمت بالای این دستگاه ها، کار تعمیرات را کمی حساس تر کرده و نیازمند دقت می باشد. اگرچه که در این بخش، دقت مهمترین رکن در تعمیرات تمام دستگاه ها است.

  پکیج های ایساتیس

  از جمله بند های نسبتا نوپا و البته موفق در این زمینه، برند ایساتیس است. این برند با تکیه بر نیرو های جوان و باتجربه در کنار هم، موفق به تولیدات با کیفیتی شده است. تعمیرات پکیج این برند می بایست زیر نظر متخصصان این حوزه انجام شود چرا که با توجه به مدت کم استفاده از این برند، ممکن است افراد متخصص در سرویس این مدل به ندرت یافت شوند.

  سایر برند های پکیج

  امروزه تمامی برند های تولید پکیج، با بهره گیری از دانش و تکنولوژی توانسته اند به سطح مطلوبی از رضایتمندی کاربران برسند. به همین خاطر امروزه انحصار برند های خاص در لوازم از بین رفته و استفاده از برند های مختلف رایج شده است. برای سرویس انواع پکیج، لازم است تا فردی را انتخاب کنید که توانایی تعمیر و سرویس تمامی برند ها را داشته باشد. بنابراین نمی توان به افرادی که تنها یک نمونه را تعمیر می کنند، زیاد اطمینان کرد!

  تعمیرات انواع پکیج

  اگرچه که بازبینی دوره ای دستگاه ها، از اهمیت ویژه ای برخوردار است، اما ممکن است در این حین، اتفاقاتی رخ دهد که دستگاه شما نیاز به تعمیرات نیز داشته باشد. در این صورت نیز با بهره گیری از متخصصین این حوزه، می توانید بهترین خدمات را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کنید. برای تعمیرات، لازم است تا ابتدا مشکل دستگاه ریشه یابی شده، آن را پیدا کرده و سپس به تعمیر کامل و دقیق آن بپردازند. تعمیرات و سرویس انواع پکیج، با برند های مختلف، در صورت صحیح بودن می تواند از خرابی کامل دستگاه تا مدت های طولانی جلوگیری کند.

  قیمت سرویس پکیج

  با توجه به برند، نوع خرابی، میزان کار و نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعات، قیمت سرویس پکیج مشخص می شود. متخصصین تهران سرویس، تعمیرات تخصصی انواع پکیج ها، با برند های مختلف و خرابی های متفاوت را از 500 تومان به بالا انجام میدهند. با کمی جستجو متوجه خواهید شد این قیمت، به صرفه ترین قیمت برای تعمیر و سرویس پکیج است. لازم است بدانید این تعمیر و سرویس با پشتیبانی 24 ساعته و با بالاترین کیفیت کار، توسط متخصصین این حوزه انجام خواهد شد. لذا نگرانی از بابت بازگشت ایراد و یا باقی ماندن آن وجود نخواهد داشت.

  کلام آخر

  همانطور که در بالا نیز ذکر شد، بهتر است به سرویس کردن پکیج، نگاه پیشگیرانه داشته باشید تا نگاه تعمیری. سرویس پکیج، مراحل مختلفی دارند و چندین بخش در طی آن چک می شوند. اگر دستگاه شما، مشکل واضحی نداشته باشد و نیاز به تعمیر نباشد، ابتدا هواگیری شده، دمای پکیج چک و در صورت نیاز آن را تنظیم می کنند. سپس عملکرد بخش های مختلف مانند شیرگاز چک شده و به صداهای اضافی آن در صورت وجود دقت می کنند تا مشکلات احتمالی و پنهان را در این دستگاه ها بیابند.

  برخی از مطالب این صفحه از سایت معتبر IEEExplore می‌باشد.

  همچنین میتوانید به مقالات آموزشی در رابطه با سرویس پکیج (قیمت سرویس پکیج برند های مختلف) مراجعه کنید :

  18 Comments

  1. Mohammad گفت:

   salam chetor mitonam bahaton dar tamas basham?

  2. محمدرضا صالحی گفت:

   سلام و عرض ادب ، من به شخصه واقعا از خدماتتون راضی بودم و خیلی هزینه هاتون نسبت به بقیه نماینده ها بهتر بود.ممنونم?

   • FoxSeo-Ad گفت:

    سلام عرض ادب و احترام خدمت شما ، خیلی خوشحالیم که از خدمات ما راضی بودید ، امیدواریم که دیگه مشکلی برای پکیجتون به وجود نیاد?

  3. مهران گفت:

   سلام قیمت سرویس کامل چقدر در میاد؟

   • FoxSeo-Ad گفت:

    سلام عرض ادب و وقت بخیر ، برای اطلاع از قیمت های سرویس پیکج هامون میتونید با شمار های : 09120780693 – 09393443409 در تماس باشید

  4. علیرضا گفت:

   سلام خسته نباشید
   من پکیج بوش کلاس۶٠٠٠دارم وقتی در حالت زمستانه هست و شیر ابگرم مصرفی رو باز میکنی چند بار صدای تیک میاد از سمت پشت پمپ و موقع بستن ابگرم دوباره همون صدا میاد علتش چیه؟طبیعیه؟

   • FoxSeo-Ad گفت:

    سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز ، احتمالا پکیجتون باید رسوب گیری بشه که میتونید با شماره های 09120780693 – 09393443409 برای رسوب گیری در تماس باشید.?

  5. محمدرضا گفت:

   سلام خسته نباشید
   من پکیج بوش کلاس۶٠٠٠دارم وقتی در حالت زمستانه هست و شیر ابگرم مصرفی رو باز میکنی چند بار صدای تیک میاد از سمت پشت پمپ و موقع بستن ابگرم دوباره همون صدا میاد علتش چیه؟

   • FoxSeo-Ad گفت:

    سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز ، احتمالا پکیجتون باید رسوب گیری بشه که میتونید با شماره های 09120780693 – 09393443409 برای رسوب گیری در تماس باشید.?

  6. علی گفت:

   سلام عرض ادب ، چطور میتونم پکیج های آموزشیتونو سفارش بدم؟

   • FoxSeo-Ad گفت:

    سلام عرض ادب و احترام ، میتونید با مراجعه به صفحات ، خدمات آموزشی تهران سرویس در وبسایت و یا با شماره های 09120780693 – 09393443409 پکیج مورد نظر خوددتون رو سفارش دهید و در کمترین زمان ممکن دریافت کنید

  7. محمدرضا علی یاری گفت:

   سلام قیمت سرویس پکیجاتون چنده؟

  8. مرتضی جعفرزاده گفت:

   سلام وقتتون بخیر ممنون از این مقاله خوب فقط من چطور می تونم با شما ارتباط برقرار کنم و چطوری میتونم بسته آموزشیتونو سفارش بدم ؟

  9. حمید رضا گفت:

   سلام ممنون از شما چطور میتونم با شما ارتباط برقرار کنم ؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *