سرویس و تعمیر اسپیلت | هزینه سرویس و تعمیرات اسپیلت

سرویس و تعمیر اسپیلت | هزینه سرویس و تعمیرات اسپیلت

محتوا نمایش

اسپیلت ها مانند هر وسیله برقی ممکن است دچار خرابی و اختلال شوند. در صورتیکه این مشکل برای اسپیلت رخ دهد، جهت عیب یابی و رفع مشکل باید از افراد متخصص در این حوزه کمک بگیرید. قیمت سرویس اسپیلت در تهران به نوع اسپیلت و میزان خرابی آن وابسته است.

به عنوان مثال شروع قیمت سرویس پایه 200 هزار تومان و شروع قیمت سرویس کامل 500 هزار تومان می باشد. مجموعه ما از متخصصانی حرفه ای تشکیل شده است که سرویس اسپیلت را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند. تمامی خدماتی که تهران سرویس در اختیار مشتریان قرار می دهد بر اساس نازل ترین قیمت ها است. سرویس و تعمیر اسپیلت در این مجموعه معتبر با ضمانت ارائه شده و همین عوامل موجب رضایت کامل مشتریان عزیز است.

برای ثبت درخواست خود می توانید با شماره های نمایندگی تماس گرفته و یا فرم ثبت درخواست را تکمیل کرده که در اسرع وقت تیم تهران سرویس هماهنگی لازم را انجام خواهد داد.

ما آچار فرانسه نیستیم،تخصص ما کولر گازی و پکیج است.

 

ثبت درخواست

  پیشنهاد شگفت انگیز سرویس و تعمیر اسپیلت فقط برای امروز!

  سرویس کولر گازی اسپیلت

  به یاد داشته باشید که تمامی دستگاه های مکانیکی و برقی پس از مدتی کارکردن نیازدارند، یک بار سرویس کلی بر روی آنها صورت گیرد. کولرگازی اسپیلت نیز از این امر مستثنی نیست و می بایست هرچند وقت یکبار آن را سرویس کنید. سرویس یا تعمیرکولر گازی موجب بالارفتن قدرت و شتاب باد دهی و همچنین قدرت خنک کنندگی آن خواهد شد، علاوه بر این دو مورد، فشار بر موتور این دستگاه نیز کاهش می یابد.

  از عمده مواردی که درمجموعه تهران سرویس برای تشخیص و تعمیر اسپیلت تمرکز می شود، کم شدن سرمای تولیدی توسط دستگاه، نشتی آب و یا گاز، ایجاد سروصدا در دستگاه و خاموش شدن به صورت ناگهانی اسپیلت است. در صورت بروز هریک از این مشکلات در اسرع وقت به تهران سرویس مراجعه کنید.

  سرویس و تعمیر کولر گازی در مجموعه تهران سرویس با قیمتی مقرون به صرفه انجام می شود. اگر در این زمینه به مشاوره و یا نحوه انجام کار آن نیازدارید، بهتر است با مراجعه به سایت تهران سرویس، اطلاعات لازم را کسب کنید. شما مشتریان عزیز می توانید کیفیت کار متخصصان ما را فقط با یک بار امتحان کردن تجربه کنید.

  تعمیر کولر گازی اسپلیت

  برای آنکه اتفاق خاصی برای کولر های اسپیلت شما نیفتد، بهتراست از مراجعه به افرادی که مراحل آموزش سرویس و تعمیرات اسپیلت خود را در مراکز غیر معتبر گذرانده اند، جدا خود داری کنید. متاسفانه بسیاری از مشتری ها اسپیلت خود را به مراکز غیر معتبر واگذار می کنند که موجب می شود، پس از گذشت مدت زمانی کوتاه کولر گازی آنها به سرویس و تعمیر کولر گازی مجدد نیاز پیدا کند.

  مجموعه تهران سرویس دارای افرادی مجرب و متخصص در این زمینه می باشد که می تواند تمامی نیاز های مشتریان را با ضمانت و با قطعاتی فابریک و بدون هیچ ایرادی برطرف سازد.

  تعمیر کولر گازی اسپلیت

  تعمیر کولر گازی اسپلیت

  خدمات سرویس و تعمیرات اسپیلت چگونه است؟

  بد نیست بدانید کولر گازی اسپیلت از دو قسمت تشکیل شده که یک قسمت آن در داخل محیط منزل یا محل کار شما قرار می گیرد و دیگری در خارج از محیط به کار گرفته خواهد شد. برای سرویس و تعمیرات اسپیلت شما به فردی که در این زمینه تخصص دارد، نیاز دارید.

  دلیل اصلی قرار گرفتن قسمت دوم دور از پنل داخلی در خارج از محیط منزل یا محل کار، به حداقل رساندن صدای موتور یا کمپرسور آن است، البته این نوع از کولرها نسبت به نوع پنجره ای و یا قابل حمل فضای بیشتری را به خود اختصاص می دهند.

  هزینه سرویس و تعمیر اسپیلت به چه عواملی بستگی دارد؟!

  سرویس و تعمیر کولر گازی بستگی به نوع خدماتی دارد که روی آن پیاده می شود. به طور قطع استفاده از قطعات اصلی و با کیفیت هزینه ای متفاوت دارد. این در حالی است که اگر از قطعات بی کیفیت در تعمیر استفاده شود هزینه کمی از شما گرفته می شود. مدت زمانی که سرویسکار برای سرویس و تعمیر کولر گازی سپری می کند از عوامل موثر در هزینه پرداختی شما می باشد.

  تهران سرویس با دارا بودن نصاب اسپیلت ، بهترین سرویسکاران و قطعات اصلی ، در مجموعه، مشکل اسپیلت شما را در کمترین زمان ممکن حل می کند. بدون این که نگران هزینه های سرسام آور باشید با تهران سرویس تماس بگیرید و بهترین  اجرا و خدمات را از آن ها بخواهید. رضایت مشتری برای این مجموعه مهمترین معیار کار سرویس کاران است.

  همچنین میتوانید از این مقالات هم بهره ببرید:

  تعمیر اسپیلت چگونه است؟

  تصور کنید که پس از یک روز سخت کاری برای استراحت به منزل بیایید و با صحنه خرابی اسپیلت و وسایل سرمایشی مواجه شوید، در این صورت در موقعیت بسیار بدی قرار گرفته اید. در صورت خرابی اسپیلت باید گرما را تحمل کنید که وضعیتی بسیار سخت و طاقت فرسا است.

  در این حین است که فکر سرویس پکیج به سرتان می زند. البته توجه داشته باشید که بهتر است این کار را به یک فرد متخصص بسپارید. در صورتیکه خرابی اسپیلت به موقع تشخیص داده شود از خسارت های احتمالی بیش تر جلوگیری می شود.

  در هنگام خرابی اسپیلت اولین اقدامی که باید انجام دهید، قطع برق دستگاه است. با قطع برق دستگاه، از خرابی بیشتر دستگاه جلوگیری می کنید. پس از قطع برق با مراکز سرویس انواع پکیج تماس بگیرید تا مشکل شما را در اسرع وقت حل کنند.

  مجموعه تهران سرویس تشکیل شده از افراد متخصص و حرفه ای است که در زمینه سرویس پکیج فعالیت می کند. برای تعمیر اسپیلت منزل و محل کار خود می توانید از کارشناسان تهران سرویس کمک بگیرید و یا از صفحه دوره آموزش نصب و تعمیر اسپیلت در دوره های تخصصی ما شرکت کنید.

  (همچنین می‌توانید پی دی اف آموزش تعمیر اسپیلت را در لینک زیر دانلود کنید)

  پی‌‌ دی اف

  برای دانلود پی دی اف روی عکس کلیک کنید

  مشکلات رایج اسپیلت ها و تعمیر اسپیلت

  اسپیلت ها نیز مانند هر وسیله دیگری ممکن است با مشکلاتی مواجه شوند. در ادامه به رایج ترین مشکلات اسپیلت ها می پردازیم که عبارتند از:

  • کاهش سرمایش اسپیلت
  • معیوب شدن کابل ها
  • نشت گاز اسپیلت
  • کثیف شدن فیلتر های داخلی اسپیلت
  • خرابی برد اسپیلت
  • خرابی ترموستات اسپیلت
  • کثیفی کندانسور دستگاه
  • معیوب شدن خازن ها
  • خارج نشدن هوا از اسپیلت
  • عدم چرخش فن اسپیلت
  • نشت آب از پنل داخلی اسپیلت

  خدمات آنلاین سرویس و تعمیر اسپیلت در تهران سرویس:

  امروزه بسیاری از مشتریان به دنبال راحت ترین راه برای سرویس و تعمیر اسپیلت خود می‌باشند. حال، دیگر مشتریان ساعت ها در کوچه و خیابان ها به دنبال مرکز خدماتی اسپیلت نیستند و اینترنت یا فضای مجازی این امکان را به کاربران داده است که به راحتی تنها با سرچ کلمه تعمیر و یا سرویس اسپیلت به راحتی از این خدمات بهره ببرند.

  تهران سرویس با در نظر گرفتن خدمات آنلاین برای شما عزیزان این کار را بسیار آسان کرده است. زیرا تنها با مراجعه به سایت و با درخواست خدمات، همکاران ما در کمترین زمان ممکن خود را به محل مورد نظر رسانده و با ضمانت کار، خدمات را برای شما عزیزان انجام می‌دهند.

  نکته: خدمات آنلاین با کمترین هزینه ممکن و با ضمانت کاری از سمت تهران سرویس صورت می‌گیرد.

  خدمات آنلاین سرویس و تعمیر اسپیلت در تهران سرویس

  اعتماد به تهران سرویس

  در ابتدا باید تشکری کنیم از مشتریان عزیز بابت حسن انتخاب و اعتماد به تهران سرویس که اعتماد شما باعث افتخار ماست.

  با توجه به نیازهای شما عزیزان، تیم ما سعی بر این دارد که با کمترین هزینه ممکن خدمات تعمیر کولر گازی را بدون نیاز به عوض کردن قطعه در اسپیلت شما انجام دهد و هزینه های اضافی را تا حد ممکن پایین آورد.

  (همچنین می‌توانید پی دی اف مشکلات رایج اسپیلت را در لینک زیر دانلود کنید)

  پی‌‌ دی اف

  برای دانلود پی دی اف روی عکس کلیک کنید

  سرعت انجام سرویس اسپیلت شرق تهران

  زمانی که با نزدیکترین مرکز سرویس و تعمیر کولر گازی شرق تهران در نواحی منزل خود تماس می‌گیرید ، فروشنده و یا تعمیرکار موظف است تا تمامی اطلاعات شما را گرفته و به تعمیرکار مورد نیاز شما ارسال کند.

  با جمع‌آوری این اطلاعات با تمام سرعت وسایل مورد نیاز برای انجام خدمات سرویس اسپیلت شرق تهران آماده می‌شود و متخصص در زمان کمتر از 30 دقیقه جلوی درب منزل شما حاضر می‌شود.

  سرویس اسپیلت شرق تهران توسط تهران سرویس

  یکی از ایراداتی که شرکت های تعمیراتی در زمینه سرویس اسپیلت شرق تهران فعالیت می‌کنند ، این است که تنها در یک ناحیه و یا منطقه فعالیت می‌کنند و به این ترتیب شما نمی‌توانید پس از تماس اطمینان داشته باشید که خدمات در زمانی کوتاه به دستتاتن می‌رسد.

  سرویس اسپیلت شرق تهران توسط تهران سرویس

  سرویس اسپیلت شرق تهران توسط تهران سرویس

  مهارت انجام خدمات سرویس اسپیلت شرق تهران

  زمانی که شما خدمات سرویس اسپیلت شرق تهران را به کسی می‌سپارید ، باید در مرحله اول مطمئن باشید که فرد قابل اطمینان می‌باشد یا خیر، در مرحله دوم باید از تخصص وی اطمینان حاصل فرمایید که کار را به صورت تضمینی و تخصصی برای شما انجام می‌دهد.

  خوشبختانه تیم تهران سرویس با تجربه کاری بیش از نیم قرن ، تمامی این خدممات را به صورت تخصصی ، تضمین کیفیت بالا و کمترین هزینه ممکن برای شما عزیزان انجام می‌دهد.

  خدمات حرفه ای سرویس اسپیلت شرق تهران

  امروزه در زمینه سرویس و تعمیر کولر گازی ، فرد باید آموزش های کافی را برای تمامی برند های اسپیلت موجود در بازار را دیده باشد ، در غیر اینصورت در صورت وارد نبودن به خدمات سرویس و تعمیر باعث خرابی بیشتر اسپیلت و اضافه شدن هزینه ها می‌شوند.

  تیم تهران سرویس در این باره دوره هایی در رابطه با دوره آموزش سرویس ، تعمیر و یا نصب اسپیلت برای شما عزیزان با بهترین قیمت ممکن در بازار قرار داده است.

  سرویس اسپیلت غرب تهران

  اگر به دنبال یک مرکز بسیار تخصصی در زمینه سرویس اسپیلت غرب تهران هستید تهران سرویس این خدمات را به بهترین شکل ممکن و کمترین هزینه برای شما عزیزان انجام می‌دهد خدماتی مانند:

  • سرویس اسپیلت
  • شارژگاز اسپیلت
  • تعمیر داکت اسپیلت
  • و تمامی خدمات سرویس…

  تهران سرویس در زمینه سرویس و تعمیر کولر گازی از یک تیم متخصص و زبده تشکیل شده که به راحتی تمامی مشکلات و نقص های فنی اسپیلت شمارا شناسایی و آن‌هارا به طور کامل برطرف کند تیم تهران سرویس برای ارائه خدمات بهتر، تمامی تلاش خود را بکار می‌گیرند تا شما رضایت کامل را از این مجموعه داشته باشید. متخصصان تهران سرویس برای سرویس اسپیلت داکت اسپیلت شما را از هر برند الجی، جنرال و… سرویس و عیب یابی می‌کنند.

  سرویس اسپیلت غرب تهران

  سرویس اسپیلت غرب تهران

  سرویس داکت اسپیلت

  داکت اسپیلت ها جزء بهترین تجهیزاتی هستند که هم در فصل گرما و هم در فصل سرما کاربرد بالایی دارند. اگر داکت اسپیلت شما خراب شد باید از یک متخصص سرویس اسپیلت غرب تهران کمک بگیرید زیرا که تعمیر و یا سرویس خود سرانه این قطعه‌ها و در صورت نداشتن تخصص زیاد در این زمینه باعث افزایش هزینه و خرابی بیشتر در اسپیلت می‌شود.

  سولات رایج اسپیلت ها و خدمات سرویس و تعمیر اسپیلت

  کولر گازی خنکی زیادی ندارد:

  یکی از رایج ترین مشکلاتی که از سوی شما عزیزان ، به مجموعه های سرویس و تعمیر اسپیلت گزارش داده می‌شود این است که ، اسپیلت به اندازه کافی خنکی ندارد. دلیل این مشکل کمبود هوای مورد نیاز در اسپیلت شماست. یکی از دلایل آن می‌تواند از کثیفی بیش از حد فیلتر هوای اسپیلت باشد.

  صدای غیر عادی از اسپیلت به گوش میرسد:

  مهمترین مشکلات رایج اسپیلت صداهای مهیب و ناهنجار می‌باشد. علت به وجود آمدن این صدا لیز خوردن تسمه اتصال دهنده موتور است.

  کولر هایی که دارای مشکل تسمه هستند ، باید سریعا اقدام به تعویض و تسمه جدید را جایگزین کرد.

  همچنین مشکلات دیگر تاثیر گذار بر اسپیلت شما می‌تواند ، شکستگی پایه ایزوله ، شل بودن قطعات ، نشتی مبرد و غیره نیز باشد. دقت داشته باشید که خدمات سرویس و تعمیر اسپیلت یک کار بسیار تخصصی و حرفه‌ای می‌باشد ، اگر تخصص کافی در این زمینه را ندارید ، می‌توانید به همکاران ما در مجموعه تهران سرویس این وظیفه را بسپارید تا در اسرع وقت و با کمترین و اقتصادی ترین هزینه ممکن این امر را برای شما انجام دهند.

  خرابی ناگهانی اسپیلت:

  یکی دیگر از دلایل رایج بر خرابی ناگهانی اسپیلت می‌تواند از کثیفی کانال های هوای اسپیلت باشد که باعث خاموش و روشن شدن ناگهانی می‌شود.

  سولات رایج اسپیلت ها و خدمات سرویس و تعمیر اسپیلت

  سولات رایج اسپیلت ها و خدمات سرویس و تعمیر اسپیلت

  کاهش سرمایش اسپیلت

  یکی از مشکلاتی که برای هر اسپیلتی ممکن است رخ دهد، کاهش یا عدم سرمایش اسپیلت است. در این صورت از اسپیلت باد گرم به بیرون می آید. در این دستگاه طی واکنش های انجام شده، باد خنک تولید می شود. در صورتیکه برای سیستم مشکلی ایجاد شود، سرمایش اسپیلت جای خود را به گرمایش می دهد. در بیشتر مواقع علت عدم سرمایش اسپیلت ، نشت گاز است. پس از مشاهده این موضوع به سرعت با استفاده از متخصصان مربوطه نسبت به سرویس پکیج خود اقدام کنید.

  معیوب شدن کابل ها

  از دیگر مشکلاتی که ممکن است برای اسپیلت ها رخ دهد، معیوب شدن کابل ها است. اگر اسپیلت به صورت خودکار خاموش و روشن شود، احتمال دارد که اختلالی در کابل های اسپیلت روی داده باشد. این اتفاق ممکن است به دلیل بالا بودن آمپر اتفاق بیفتد. در هنگام سیم کشی اسپیلت از افراد متخصص کمک بگیرید.

  نشت گاز اسپیلت

  نشت گاز اسپیلت یکی از مشکلات رایج اسپیلت است. در بسیاری از موارد ممکن است گاز مبرد درون اسپیلت کم شود یا اسپیلت نشتی گاز داشته باشد. اگر نشتی گاز ناشی از سوراخی لوله ها باشد، نباید به آن گاز اضافه کرد. متخصصان تاسیسات از این موضوع به خوبی آگاهی دارند. به همین دلیل پیشنهاد ما کمک گرفتن از این متخصصان است. در هنگام مواجه شدن با این مشکل باید محل نشت گاز را پیدا کرده و نسبت به رفع آن اقدام کنید.

  پس از برطرف کردن نشتی گاز، آن را تست کرده تا نشتی کاملا رفع شده باشد. توجه داشته باشید که هرچه اسپیلت باکیفیت تر باشد، احتمال نشت گاز کاهش می یابد. نشت کولر گازی هم برای سلامتی شما و هم برای محیط زیست مضر است.

  سرویس و تعمیر اسپیلت

  کثیف شدن فیلتر های داخلی اسپیلت

  هنگام کثیف شدن فیلتر های داخلی اسپیلت، دستگاه به درستی کار نمی کند. همچنین در اثر کثیفی و عدم کارکرد درست، راندمان اسپیلت تا حد بسیار زیادی کاهش می یابد. در صورت آلودگی فیلتر های داخلی اسپیلت، فن اسپیلت دچار اختلال می شود. همچنین عدم توجه به سرویس پکیج و نگهداری نامناسب، فیلتر های داخلی دستگاه کثیف خواهند شد.

  به همین علت سرویس پکیج اهمیت بسیار زیادی داشته و شما باید به صورت مرتب به سرویس پکیج بپردازید تا فیلتر های آن کثیف نشده باشند. در صورت کثیفی فیلتر ها، آن ها باید شسته یا تعویض شوند. در صورتیکه در منزل حیوان خانگی دارید، باید به صورت مرتب فیلتر را بررسی و از تمیز بودن آن اطمینان حاصل کنید.

  خرابی برد اسپیلت

  خرابی برد اسپیلت از دیگر مشکلاتی است که ممکن است برای اسپیلت رخ دهد. معمولا خرابی برد اسپیلت به دلیل روشن و خاموش کردن های متعدد اتفاق می افتد. با خرابی برد ممکن است قطعاتی مانند کمپرسور و فن اسپیلت نیز دچار اختلال شوند. در این صورت سیم ها آسیب دیده و در کارکرد ترمینال اختلال ایجاد می شود. با بروز این اتفاقات برد اسپیلت آسیب می بیند. برای جلوگیری از خرابی برد، سرویس انواع پکیج توسط افراد متخصص انجام می گیرد.

  خرابی ترموستات اسپیلت

  از آنجاییکه اسپیلت ها در دسته وسایل سرمایشی و گرمایشی قرار دارند، دارای ترموستات هستند. ترموستات اسپیلت در عقب پنل داخلی دستگاه قرار گرفته است. در صورت خرابی ترموستات، عملکرد کولر گازی مختل می شود و گرما و سرما به صورت نامطلوب از اسپیلت خارج می شود. در بسیاری از موارد جابجا شدن سنسور ترموستات با خرابی ترموستات اشتباه گرفته می شود. در این حالت ترموستات را بررسی کرده و آن را در جای خود قرار دهید. در غیر این صورت باید نسبت به سرویس پکیج اقدام کنید.

  خارج نشدن هوا از اسپیلت

  در بسیاری از موارد دیده شده است که اسپیلت در حال کار است اما از آن هوایی خارج نمی شود . در این مواقع ممکن است تصور کنید که فن اسپیلت مشکل دارد. در صورتیکه به ندرت این اتفاق می افتد. خارج نشدن هوا از اسپیلت مشکل پیچیده ای نیست و به آسانی تعمیر می شود . در چنین مواقعی قیمت سرویس پکیج بسیار کم خواهد بود. خارج نشدن هوا از اسپیلت ممکن است به دلیل مشکلات صفحه کنترل، سیم کشی نادرست و اختلال در کمربند دمنده باشد.

  عدم چرخش فن اسپیلت

  در قسمت بیرونی اسپیلت یک فن به کار رفته است. به دلایل متعددی ممکن است این فن نچرخد. عدم چرخش فن موجب می شود که اسپیلت فضا را به خوبی خنک نکند . در ابتدا باید اسپیلت را بررسی کنید. برای این کار کولر را خاموش کنید و تیغه های دستگاه را در جهت عقربه ها بچرخانید. اگر فن به راحتی نچرخد، باید از یک فرد متخصص در این حوزه کمک بگیرید. اختلال فن مشکل جدی نیست و قیمت سرویس پکیج در این حالت ارزان است.

  نشت آب از پنل داخلی اسپیلت

  اگر تهویه مطبوع باشد، میعان رخ می دهد. میعان اتفاق افتاده به صورت اتفاقی تخلیه می شود. در بسیاری از موارد به دلایل مختلف لوله های اسپیلت مسدود می شوند. مسدود شدن لوله ها ممکن است موجب نشت آب از پنل داخلی اسپیلت شود. در چنین مواقعی سرویس پکیج بسیار اهمیت دارد. برای انجام این کار کافی است لوله میعان را تمیز کنید. برای سرویس پکیج کافی است اتصالات به لوله میعان را بررسی کرده و سیستم پمپ جلبک را به وسیله محلولی مخصوص تمیز کنید.

  نکات قابل توجه در سرویس و تعمیر اسپیلت!

  سرویس انواع پکیج نیازمند توانایی و مهارت های خاصی است که هر کسی از عهده آن برنمی آید. در ادامه به نکاتی در مورد سرویس پکیج و قیمت سرویس پکیج می پردازیم که عبارتند از:

  • در صورت خرابی دستگاه ، اسپیلت را از برق بکشید. سپس از گذشت 5 دقیقه و خنک شدن دستگاه ، فیوز ها را بررسی کنید.
  • در هنگام استفاده از اسپیلت درب و پنجره ها را ببندید تا انرژی هدر نرود.
  • از مهم ترین مواردی که حتما باید رعایت کنید، سرویس پکیج است. بسیاری از مراکز به سرویس انواع پکیج می پردازند. در این حالت قیمت سرویس پکیج نیز کاهش می یابد.
  • از مراکز معتبر و افراد متخصص جهت سرویس پکیج کمک بگیرید. در صورتیکه از افراد غیر متخصص برای این کار کمک بگیرید، دستگاه آسیب بیشتری می بیند.
  • توجه داشته باشید که قیمت سرویس پکیج براساس میزان آسیب دیدگی و محل اختلال متفاوت است. با سرویس به موقع پکیج، این هزینه را به حداقل برسانید.

  (همچنین می‌توانید پی دی اف عوامل تاثیرگذار در نصب پکیج را در لینک زیر دانلود کنید)

  پی‌‌ دی اف

  برای دانلود پی دی اف روی عکس کلیک کنید

  دوره های تخصصی تهران سرویس را به هیچ عنوان از دست ندهید!

  سخن پایانی

  اسپیلت ها یکی از پرکاربرد ترین دستگاه ها در عصر حاضر است. این محصولات به دلایل متعددی ممکن است دچار اختلال شوند که برطرف کردن برخی از آن ها آسان و برخی دیگر نیاز به افراد متخصص دارد. مجموعه ما از حاذق ترین متخصصان در حوزه سرویس انواع پکیج تشکیل شده است. برای اقدام به سرویس اسپیلت میتوانید از مشاوران مجموعه کمک بگیرید.

  همچنین میتوانید با موضاعاتی در رابطه با اسپیلت ، به این مقالات هم سر بزنید.

  12 Comments

  1. علی گفت:

   سلام چطور میتونم با کارشناساتون تماس برقرار کنم؟

  2. رضا خراسانی گفت:

   دوست عزیز فروش اسپیلت هم انجام میدید؟

  3. مهدی گفت:

   کار تعمیراتتون چقدر طول میکشه تا انجام بشه؟!

  4. علی یاری گفت:

   سلام وقت بخیر ، من یدونه پکیج دارم دائما خاموش میشه نمیدونم باید چیکارش بکنم ممنون میشم راهنمایی کنید ممنون

   • FoxSeo-Ad گفت:

    سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز ، علت این مشکل میتونه چندتا دلیل باشه. باید بررسی بشه و سریعا درست بشه که دیگه اذیتتون نکنه برای تعمیر میتونید با شماره های 09120780693 – 09393443409 در تماس باشید?

  5. محمد امین گفت:

   سلام خدمت شما دوست عزیز ، خواستم یه تشکر بکنم ازتون بابت مقاله های خوبتون که داخل سایت رایگان گذاشتید ، من خودم تونستم مشکل اسپیلتمو با آموزشاتون درست کنم

  6. محمد رضا قربانی گفت:

   سرویس و تعمیر اسپیلت واقعا یه کاریه که خیلی زمان بره ولی اونروزی که ازین مجموعه برای سرویس اسپیلتم درخواست دادم خیلی سریع و بدون هیچ آسیبی این امر انجام شد. و یه تشکرم بکنم از آقای چراغی عزیز برای خدمات سریع و ارزونشون?

   • FoxSeo-Ad گفت:

    با سلام و درود فراوان خدمت شما دوست عزیز ، ممنونیم که به مجموعه ما اعتماد کردید و خوشحالیم که خدماتمون کمکتون کرد??

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *