تعمیر پکیج | تعمیرکار پکیج | هزینه تعمیر پکیج

تعمیر پکیج دیواری و زمینی تضمینی

محتوا نمایش

تعمیر پکیج یکی از مشکلاتی است که سبب شده افراد بسیاری ، راهی تعمیرگاه ها شوند و هزینه های مختلفی را برای هزینه تعمیر پکیج پرداخت کنند. تعمیر پکیج بر اساس مشکلی که برای آن به وجود آمده است و نحوه سرویس صورت گرفته روی آن دارای هزینه های مختلفی است. اما به صورت کلی می توان گفت نرخ پایه تعمیر و سرویس پکیج در تهران سرویس 200 هزار تومان است. 

تهران سرویس با دارا بودن بهترین سرویس کاران و تعمیرکار پکیج تضمین می دهد، بهترین کار را روی پکیج منزل یا اداره شما انجام دهد. دوره های مختلفی که سرویس کاران این مجموعه گذرانده اند، سبب شده تا به یکی از بهترین مراکز تعمیر پکیج در ایران تبدیل شود. همراه ما باشید تا بیشتر با تعمیر پکیج دیواری و زمینی آشنا شوید.

برای ثبت درخواست خود می توانید با شماره های نمایندگی تماس گرفته و یا فرم ثبت درخواست را تکمیل کرده که در اسرع وقت تیم تهران سرویس هماهنگی لازم را انجام خواهد داد

ما آچار فرانسه نیستیم،تخصص ما کولر گازی و پکیج است※

  پیشنهاد شگفت انگیز تعمیر پکیج فقط برای امروز

  پکیج چیست؟

  برای تعریف ساده و روان پکیج باید این گونه گفت که پکیج یک دستگاه و سیستم گرمایشی می باشد، که از آن برای تامین کردن آب سرد و گرم استفاده می شود. پکیج یکی از منابع مهم تامین کننده آب برای ساختمان ها به شمار می آید و آن را به صورت دیواری و زمینی تولید می کنند. بنابراین پکیج دیواری یا زمینی را باید سیستمی گرمایشی بدانیم که آن را جایگزین موتورخانه مرکزی که ساختمان ها بود قرار داده اند.

  تعمیر پکیج

  تعمیر تخصصی پکیج دیواری:

  حال می‌خواهیم تعمیر پکیج را در حد ابتدایی به شما عزیزان آموزش دهیم و مشکلات جزئی و ساده‌ای که قابلیت حل شدن را دارند ، حل کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

  قبل از توضیحات ابتدایی به شما عزیزان ، باید بگوییم که عملکرد درست پکیج دیواری بر چهار عنصر: آب، برق، گاز و اکسیژن بستگی دارد. در ادامه نکات لازم به بررسی هر کدام یک از این عناصر را به اختصار توضیح داده‌ایم:

  1.آب پکیج

  در ابتدا باید به این مسئله اشاره کرد که تا وقتی آب پکیج به خوبی تامین نشود، دستگاه به درستی کار نمی‌کند و یا این که روشن نمی‌شود. حال شاید برای شما سوال این باشد که چگونه متوجه این که “آب به میزان لازم به دستگاه رسیده است یا خیر”شویم؟

  در تمامی پکیح های دیجیتالی به واسطه ال سی دی کوچک و در پکیج‌های آنالوگ از طریق عقربه فشار که بر‌روی خود پکیچ قرارداده شده‌اند، متوجه می‌شوید که چه میزان آب به پکیج رسیده است. در این حالت باید مقدار آن روی 1 تا 1.5 بار باشد و سپس میتوانید آب را ببندید.

  2.برق پکیچ

  در مرحله بعد باید بررسی کنید که برق دستگاه متصل است یا خیر. توجه داشته‌باشید که بعضی از دستگاه‌ها بر‌ روی فاز و نول حساس‌ هستند.

  3.گاز پکیج

  در این مرحله ، باید گاز پکیچ را مورد بررسی قرار دهید که آیا شیر گاز باز بوده‌است یا که خیر.

  4.اکسیژن

  اکسیژن، یکی از موارد مهم در احتراق است. اهمیت آن به این دلیل است که در بعضی از پکیج‌ها ، فن‌ها دچار مشکل می‌شوند و عمل احتراق به درستی صورت نمی‌گیرد. این مشکل باعث بروز خرابی‌های جدی در پکیج می‌شود.

  همچنین می‌توانید پی دی اف تعمیر تخصصی پکیج دیواری را دانلود کنید

  پی‌‌ دی اف

  برای دانلود پی دی اف روی عکس کلیک کنید

  تعمیرکار پکیج

  نصب دودکش پکیج:

  برای نصب دودکش پکیج در ابتدا باید بالای دستگاه را مشاهده کرد. دو دریچه با درپوش پلاستیکی وجود دارد، که باید درپوش‌ها را باز  و دودکش های پکیچ را نصب کرد.

  خدمات تعمیر پکیج در تهران سرویس

  شاید سوالی برایتان پیش بیاید که خدمات تعمیر پکیج در تهران سرویس چگونه صورت میگیرد؟ در ادامه به جواب این سوال میپردازیم ، باما همراه باشید…

  خدمات تعمیر پکیج در تهران سرویس به روش های گوناگون بسته به نوع یا برند پکیج ، مدل پکیج و شرایط خرابی پکیج ، کیفیت گاز ، کیفیت آب ، کیفیت هوا و منطقه بستگی دارد.

  شرایط تعمیر پکیج در فصل های سال

  معمولا پس از گذشت هر فصل سال ، باید تعمیر دوره‌ای پکیج صورت بگیرد که پکیج به خوبی کار کند و به خوبی از امکانات پکیج در هر فصل سال بهره ببرید.

  موارد مهم برای تعمیر و نگهداری دوره ای پکیج!

  • بررسی سالیانه پکیج دیواری و زمینی باعث افزایش صحیح عملکرد پکیج می‌شود و باید در استفاده از پکیج بسیار دقت داشته باشید.
  • تعمیر قطعات پکیج در فصل گرما باید به صورت کامل انجام شود.
  • هر 2 سال یکبار قطعات مربوط به آب گرم پکیج باید به صورت تخصصی بررسی شود تا مشکلی در عملکرد پکیج صورت نگیرد.
  • در هر 3 سال یکبار باید اجزای داخلی پکیج به درستی تمیز و یا در صورت نیاز تعمیر شود.

  تعمیر پکیج و استفاده درست از پکیج نه تنها میتواند به راندمان گرمایشی کمک کند ، بلکه باعث کاهش هزینه در طول سال و یا ایمنی بالا برای خود و خانواده خود می‌شود.

  خوشبختانه مجموعه تهران سرویس ، خدمات تعمیر پکیج را با درنظر گرفتن بهترین استاندارد ها و کمترین هزینه ممکن برای شما عزیزان انجام می‌دهد.

  موارد مهم برای تعمیر و نگهداری دوره ای پکیج!

  موارد مهم برای تعمیر و نگهداری دوره ای پکیج!

  بررسی مشکلات رایج پکیج:

  در این بخش به مشکلاتی که از سوی مشتریان تهران سرویس،  به ما گزارش داده شده می‌پردازیم.  با ما همراه باشید.

  1.علت سر و صدای پکیج چیست؟

  در برخی از مواقع سرصدای زیاد پکیچ باعث آزار و اذیت اعضای خانواده می‌شود که باید سریعا تعمیر پکیج صورت بگیرد. خوشبختانه تیم تهران سرویس، با تجربه کاری بالا و گذارندن دوره‌های تخصصی، این مشکل را به راحتی برای شما عزیزان حل می‌کند. همچنین هزینه دریافتی از سوی ما کم‌ترین مقدار ممکن است. تیم تهران سرویس با بررسی پکیج شما قبل از تعمیر، علت مشکل را بررسی می‌کند و در صورت لزوم دستگاه را هواگیری می‌کند.

  2.علت روشن نشدن پکیج چیست؟ چرا پکیج به صورت انفجاری روشن می‌شود؟!

  یکی از موارد روشن نشدن پکیج می‌تواند جرقه پکیچ باشد. در برخی از حالات ، ممکن است بین شعله و یا جرقه فاصله بیفتد و یا پکیج جرقه نزند، که در هر دو صورت باید آن‌ دو را تعویض کنید.

  3.علت اختلال در عملکرد پکیج چیست؟

  بعضی اوقات با بررسی تمام اجزای پکیچ متوجه مشکل نمی‌شوید، در این حالت باید برد پکیج را بررسی کنید.

  برای تعمیر حرفه‌ای برد پکیج می‌توانید از مقاله تخصصی سرویس پکیج کمک بگیرید.

  مزایای استفاده از پکیج

  مزایای بسیار زیادی را می توانیم برای استفاده از پکیج بیان کنیم که به صورت مختصر مهم ترین مزایای آن به شرح زیر است:

  • نیاز به فضای زیادی ندارد.
  • ایمنی بسیار بالایی را دارا است.
  • در هر واحد مجزا می باشد.
  • بهترین جایگزین برای آبگرمکن است.
  • دارای مصرف سوخت بهینه ای می باشد.

  علائم و نشانه های خرابی پکیج دیواری و زمینی

  تعمیر پکیج باید با توجه به علائم و نشانه های خراب شدنی باشد که مشاهده می شود. در تمام پکیج های دیواری و زمینی علت خرابی یکسان نیست و علت های متفاوتی را می توان برای آن شرح داد. از جمله علائمی که در زمان خرابی پکیج بروز پیدا می کند موارد زیر هستند:

  • در زمان کار کردن پکیج، سر و صدای زیادی از آن به گوش می رسد.
  • پکیج دچار نشتی خواهد شد.
  • به مرور زمان پکیج نمی تواند آب را گرم کند.
  • مشعل پکیج روشن نمی شود.
  • روشن شدن پکیج به صورت انفجاری است.
  • به صورت کلی پکیج روشن نمی شود.
  • خود به خود پکیج خاموش خواهد شد.

  همچنین می‌توانید پی دی اف بررسی مشکلات رایج پکیج را دانلود کنید.

  پی‌‌ دی اف

  برای دانلود پی دی اف روی عکس کلیک کنید

  علت خراب شدن پکیج

  خراب شدن پکیج به دلایل مختلفی می تواند رخ دهد و منجر به تعمیر پکیج گردد. در ادامه به برخی ایرادها و علت ایجاد آن خواهیم پرداخت:

  1. درجه مانومتر بالا رفته و دستگاه آب را تخلیه می کند: این مشکل می تواند به دلیل سوراخ بودن مبدل یا باز بودن شیرپرکن ایجاد شود
  2. پمپ کار نمی کند: احتمال خرابی پمپ، گیرپاژ پمپ یا خراب شدن برد الکترونیک وجود دارد
  3. آبگرم از دمای مطلوبی برخوردار نبوده و فشار کمی دارد: ممکن است فشار آب یا گاز دلیل اصلی این مشکل باشد. البته احتمال خرابی پمپ نیز وجود دارد.

  اهمیت تعمیر پکیج!

  اهمیت تعمیر پکیج برای افرادی که در منزل خود از آن استفاده می کنند، مسئله ای مبهم به شمار نمی آید. در صورتی که پکیج خراب شود یا با از کار افتادگی روبرو گردد، می تواند زندگی افرادی که در ساختمان زندگی می کنند را با اختلال مواجه کند. بنابراین هرگز سرویس و تعمیر پکیج را نباید به تعویق انداخت و در صورت مشاهده هر گونه ایراد و مشکل باید در سریع ترین زمان با تعمیرکار پکیج تماس حاصل کرد.

  چه زمانی به تعمیرکار پکیج نیاز داریم؟

  همان طور که پیش تر هم اشاره کردیم، در صورت بروز هر مشکلی در پکیج بهتر است با تعمیرکار پکیج تماس حاصل کنید. تعمیر پکیج موضوعی تخصصی است که هر کسی نمی تواند آن را انجام دهد. موارد زیر برخی نشانه هایی هستند که برای رفع آن ها باید تعمیرکار یا سرویسکار پکیج اقدام کند:

  • به وجود آمدن هوا داخل رادیاتور
  • خراب شدن پرشر سوئیچ هوا
  • تخلیه نشدن کامل گاز از هواکش پکیج
  • خراب شدن شیر تخلیه دستگاه
  • عدم گرم شدن تمام رادیاتورها
  • افزایش نشتی پکیج
  • انباشته شدن جرم در قسمت خروجی رادیاتور

  بهترین تعمیرکار پکیج در تهران

  در صورتی که شما هم با خرابی پکیج منزل روبرو شده اید و به دنبال افراد زبده در زمینه نصاب پکیج و تعمیرکار پکیج برای تعمیر هستید کافی است با تهران سرویس تماس بگیرید. تعمیرکاران و سرویسکاران پکیج مجموعه تهران سرویس در کمترین زمان ممکن خود را در محل اعلام شده حاضر می کنند. وقت شناسی پرسنل مجموعه سبب رضایت حداکثری مشتریان شده است و علاوه بر این شناسایی درست نقص دستگاه مهمترین موضوعی است که به آن تسلط دارند.

  هزینه تعمیر پکیج دیواری و زمینی

  تعمیر پکیج دیواری و زمینی نیاز به بررسی دقیق و ارزیابی اساسی دارد. بنابراین پس از این که پکیج بررسی و علت مشکل معلوم شد، می توان هزینه تعمیر پکیج را اعلام کرد. قطعات مورد استفاده ای که برای تعمیر استفاده می شود، نقش مهمی در تعیین مبلغ پرداختی دارد. اگر نگران هزینه های زیاد تعمیر هستید، بهتر است بدانید سرویس و تعمیرات پکیج در تهران سرویس با به صرفه ترین قیمت انجام می شود. شروع قیمت های تعمیرات و سرویس پکیج دیواری و سرویس پکیج زمینی در این مجموعه معتبر 200 هزار تومان است.

  ذکر این نکته ضروری است که یکی از عوامل اثر گذار در تعیین هزینه تعمیر پکیج دیواری و زمینی برند دستگاه است. تعمیر هر کدام از برندهای پکیج نیاز به مهارت و تخصص کافی دارد و تعمیر یکسانی ندارند.

  شاید ازین مقالات استفاده ببرید:

  تعمیرکار حرفه ای برای تعمیر پکیج دیواری در تهران

  پیدا کردن تعمیر کار حرفه ای برای تعمیر پکیج یکی از موارد بسیار با اهمیتی است که نباید به راحتی از کنار آن گذشت. یک تعمیرکار حرفه ای باید دانش فنی بروزی را در ارتباط با دستگاه داشته باشد. تعمیرکاران تهران سرویس با پشت سر گذاشتن کلاس های پیشرفته ای در ارتباط با تعمیر پکیج، و داشتن مدرک لازم می توانند بهترین تعمیرات را روی پکیج انجام دهند.

  تعمیر پکیج دیواری یک امر بسیار تخصصی می‌باشد که نیاز بسیار زیادی به تجربه دارد به همین سبب باید حتما برای تعمیر دستگاه خود یا از تعمیرکاران حرفه‌ای کمک بگیرید یا دوره‌ای در این باره بگذرانید که پیشنهاد ما دوره تعمیر پکیج تهران سرویس می‌باشد که تمامی مبحث ها و سرفصل ها به صورت تخصصی و حرفه برای شما عزیزان آماده شده تا به بهترین شکل ممکن از آنها استفاده ببرید. اگر هم نیاز به یک تعمیرکار دسنگاه پکیج دارید، می‌توانید به تیم تهران سرویس در تماس باشید.

  تعمیر پکیج دیواری

  تعمیر پکیج دیواری و زمینی به صورت تضمینی

  تضمینی بودن خدمات تعمیر پکیج نباید به معنای فعالیت موقت پکیج باشد. برخی از تعمیرکاران به صورت موقتی دستگاه را تعمیر کرده و این موضوع سبب می شود که باز هم دستگاه مشکل پیدا کند. تعمیرات موقت موجب خواهد شد که دستگاه لطمه بیشتری ببیند و هزینه های گزافی روی دست مشتریان بگذارد.

  در تهران سرویس تمام خدمات تعمیر به صورت تضمینی انجام خواهد شد و از قطعات اورجینال برای پکیج استفاده می شود. تعمیرکاران تهران سرویس همواره بر آن هستند تا نقطه ضعف دستگاه را پیدا کنند و پس از چک کامل پکیج بهترین خدمات را روی آن انجام دهند.

  چگونه از خراب شدن پکیج جلوگیری کنیم؟!

  برای این که نیاز به تعمیر پکیج نداشته باشید، بهتر است هر چند وقت یکبار قطعات این دستگاه را بررسی کنید. هر کدام از قطعاتی که در پکیج به کارگیری شده است، نیاز دارد تا پس از مدتی چکاپ شود و در صورت نیاز شستشو و سرویس شود. در نظر داشته باشید که قطعاتی که در پکیج ها استفاده می شود، الکترونیکی هستند و برای سرویس آن ها نیاز است تا از فردی ماهر انجام این کار را بخواهید.

  در زمان سرویس شدن دستگاه اگر قطعه ای نیاز به تعویض یا تعمیر داشته باشد، مشخص می شود و این موضوع تا حد زیادی موجب کم شدن هزینه های بعدی خواهد شد. سرویس کاران تهران سرویس با مهارت کاملی که در سرویس پکیج دارند، می توانند قطعات معیوب دستگاه را شناسایی کنند و بهترین ها را جایگزین این قطعات نمایند.

  تعمیرکار پکیج

  تعمیرکاران پکیج تهران سرویس چه خدماتی را ارائه می دهند؟

  تعمیرکاران پکیج باید بتوانند هر گونه عیبی در دستگاه را شناسایی کنند و آن را به بهترین شیوه رفع کنند. از جمله خدماتی که تعمیرکاران پکیج تهران سرویس در زمان تعمیر پکیج ارائه می دهند، می توانیم به موارد ذیل اشاره کنیم:

  • عیب یابی پکیج
  • رفع نشتی آب داخل پکیج
  • اسید شویی
  • رسوب زدایی پکیج
  • بر طرف کردن مشکل روشن نشدن پکیج
  • سرویس کردن پمپ پکیج
  • درست کردن مشکل آب گرم پکیج
  • تعویص قطعات معیوب دستگاه
  • رفع مشکل افت فشار
  • بر طرف کردن مشکل شعله پکیج

  نکات لازم در زمان خرابی پکیج!

  در نظر داشته باشید که سرویس و تعمیر پکیج نیاز به افراد ماهر دارد و باید در اسرع وقت با تعمیرکار تماس گرفت. اما قبل از این که تعمیرکار به محل برسد لازم است که موارد زیر را رعایت کنید:

  • در صورتی که مواد قابل اشتعال در اطراف پکیج وجود دارد، باید حتما از محل دور شود.
  • دو شاخه دستگاه را حتما از پریز جدا کنید.
  • پس از این که کار تعمیر پکیج به اتمام رسید، پیش از این که دستگاه را روشن کنید، حتما موارد ایمنی را بررسی نمایید.
  • هرگز با پای برهنه و دست خیس پکیج را لمس نکنید.

  جمع بندی

  تعمیر پکیج یکی از مواردی است که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. اما برای این مسئله مهم نیاز است تا از افرادی کمک گرفته شود که در زمینه تعمیر این دستگاه حرفه ای باشند و کار خود را به صورت تضمینی ارائه دهند.

  تهران سرویس با دارا بودن بهترین تعمیرکاران و سرویس کاران مجرب و متعهد به عنوان یکی از بهترین مراکز تعمیر پکیج در تهران شناخته می شود. خدمات مستمر، قطعات اورجینال، استفاده از پرسنل حرفه ای را می توانیم برخی از عواملی بدانیم که سبب شده مشتریان این مجموعه رضایت کامل خود را اعلام کنند. از این که تا پایان ما را همراهی کردید از شما سپاس گزاریم.

  برخی از اطلاعات این صفحه برگرفته از سایت SCIENCE DIRECT می‌باشد.

  مقالات مرتبط :

  12 Comments

  1. فاطمه گفت:

   سلام من از خدماتتون خیلی راضی بودم ممنون.

   • FoxSeo-Ad گفت:

    سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز ، خوشحالیم که خدمات ما باعث رضایت‌مندیتون شده ، امیدوارم که دیگه به مشکلی بر نخورید??

  2. محمدعلی گفت:

   بینظیری آقا شاهرخ دمت گرم❤

  3. محسن گفت:

   سلام چقدر طول میکشه که پکیج تعمیر بشه؟

  4. مریم گفت:

   سلام. خیلی از سرویس مجموعتون راضی بودم واقعا قیمتا کاملا مناسب بود

  5. داوود عزیزی گفت:

   سلام و وقت بخیر خدمت شما، داخل یک سایت من خونده بودم که گفته بودن پکیچ های بوتان رو به صورت رایگان نصب میکنن. میخواستم بدونم این خدمات شامل شما هم میشه

  6. شهرابی گفت:

   سلام وقت شما بخیر، من متاسفانه ما تو خونمون وفتی میریم حموم متاسفانه بعد چند دقیقه آب بسیار سرد میشه و دیگه گرم میشه. آیا مشکل از پکیچ هست ؟ قابل رفع هست ؟

   • FoxSeo-Ad گفت:

    سلام و درود فراوان خدمت شما دوست عزیز ، بله مشکلتون قابل حل هستش و باید سریعا این مشکلو توسط متخصصای شرکتمون براتون حل کنیم ، برای ارتباط با میتونید با شماره های 09120780693 – 09393443409 در تماس باشید??

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *